newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

“Нам є, що показати і про що розповісти”: Зеленська в ОАЕ

 Нам є, що показати і про що розповісти : Зеленська в ОАЕ

Фото: president.gov.ua

Олена Зеленська і Нуро бинт Мухаммад Аль Каабі

Перша леді України на зустрічі з міністром культури і молоді ОАЕ запропонувала провести в країні тижні українського кіно, впроваджувати україномовні аудіогіди в музеях.

В рамках офіційного візиту президента України і першої леді в Об’єднані Арабські Емірати Олена Зеленська зустрілася з міністром культури і молоді Об’єднаних Арабських Еміратів Нуро бинт Мухаммад Аль Каабі. На зустрічі обговорювалися питання співпраці в сфері культури, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Так, зокрема Зеленська запропонувала такі ініціативи:

  •     проведення тижнів українського кіно в ОАЕ;
  •     підставу Днів українського народного мистецтва та традиційної української кухні з проведенням майстер-класів;
  •     організація в межах художніх фестивалів ОАЕ окремих програм українського мистецтва;
  •     впровадження україномовних аудіогідів у музеях ОАЕ.

“Ще в 2017 році між Кабміном України і урядом ОАЕ було підписано Угоду про співпрацю в сфері культури, завдяки чому почалося зближення культур наших двох країн. На мою думку, ця Угода стала міцним фундаментом для обговорення всіх планів і ідей, про які йшлося. Протягом останніх трьох років Україна брала активну участь в різних фестивалях і ярмарках, що відбувалися в Еміратах”, – написала в Facebook перша леді.

Вона додала, що для неї дуже важливо продовжувати знайомити жителів ОАЕ з українським культурним спадком і творчими досягненнями.

“Українська культура і традиції – унікальні, природа – вражає. Нам є, що з гордістю показати і про що розповісти”, – наголосила Зеленська.

Україна і ОАЕ збільшать товарообіг

Додамо, що Україна і ОАЕ підписали кілька важливих двосторонніх документів.