newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У 500 Startups розповіли, які стартапи будуть затребувані в найближчому майбутньому

Малайзійський інвестор і партнер акселератора 500 Startups Хайли Нг вміє помічати перспективні проєкти. У нього є порада потенційним засновникам, хто хоче побудувати дійсно велику компанію.

Хайли Нг каже, що одна із запорук успіху проєкту полягає в тому, щоб не робити ставку на багатих покупців і представників вищого класу. «Ви можете дійсно багато заробити, якщо будете обслуговувати людей, у яких немає великих грошей», – вважає інвестор.

За словами Нг, засновники занадто часто зосереджуються на створенні продуктів і послуг для багатих споживачів країн з розвиненою економікою. Однак існує багато важливих і потенційно прибуткових проблем, які необхідно вирішити в бідних, а також країнах, що розвиваються.

Сам Хайли Нг інвестує в азійські стартапи. Наприклад, в багатомільярдний індонезійський сервіс електронної комерції Bukalapak, який надає платіжні технології для традиційних сімейних вуличних кіосків, поширених в країні.

Нг закликає підприємців дивитися на ринки, що розвиваються з довгострокової точки зору і враховувати глобальні тенденції, які можуть з’явитися.

«Єдинороги з першої хвилі були орієнтовані на споживання. Але пізніше, коли настало перенасичення, підприємці почали думати про те, що може підвищити продуктивність людей», – сказав він. Йдеться про ті ж платіжні сервіси та технології, які може використовувати бізнес.