newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Довибори в Раду: зареєстровано вісім кандидатів у нардепи

Довибори в Раду: зареєстровано вісім кандидатів у нардепи

Фото: Корреспондент.net

ЦВК розглянула питання реєстрації кандидатів у народні депутати

Більшість кандидатів мають намір поборотися на мандат у виборчому окрузі №87 на Прикарпатті.

 

Центральна виборча комісія зареєструвала вже вісьмох кандидатів у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради. Про це повідомляється на сайті ЦВК в понеділок, 15 лютого.

 

“ЦВК зареєструвала Валентина Рибіна кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №50 (Донецька область) на проміжних виборах народного депутата України від 28 березня 2021 року від політичної партії Партія Шарія”, – повідомляє прес-служба ЦВК.

 

При цьому Комісія відмовила Руслану Токарю в реєстрації кандидатом від партії Справедлива країна в одномандатному виборчому окрузі №87 в Івано-Франківській області. Основна причина для відмови – невнесення грошової застави в розмірі, зазначеному в законі. Крім того були інші порушення, на які ЦВК звернула увагу у своєму рішенні.

 

Раніше ЦВК вже зареєструвала сімох кандидатів у народні депутати: Вікторію Шилову (партія Держава) – в ОВО №50, Михайла Ноняка, Олександра Шевченка (За майбутнє), Марусю Звіробій (Олена Самбул (Біленька) від Євросолідарності, Руслана Зозулю (партія Розвиток і добробут), Руслана Кошулинського (ВО Свобода) і Юрія Юрченка (Нова демократія) – в ОВО №87.