newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Уряд схвалив законопроект, який припиняє повноваження Ситника

Уряд схвалив законопроект, який припиняє повноваження Ситника

Фото: пресс-служба НАБУ

Кабмін підтримав законопроект про НАБУ

Якщо нардепи підтримають проект закону, то повноваження глави НАБУ перейдуть до теперішнього заступника Ситника.

 

Кабінет міністрів затвердив законопроект Про Національне антикорупційне бюро України, який усуне Артема Ситника з посади директора НАБУ. Про це в понеділок, 15 лютого, повідомив міністр юстиції Денис Малюська в Facebook.

 

Він зазначив, що в разі його прийняття Верховною Радою на час добору нового директора НАБУ очолить перший заступник Ситника Гізо Углава.

 

Малюська пояснив, що новий законопроект був розроблений, оскільки Рада не підтримала ініціативу Кабміну дати Ситнику повноваження глави НАБУ до обрання нового директора за новою процедурою.

 

За новим законопроектом Кабміну, НАБУ має отримати статус органу виконавчої влади і провести нову процедуру обрання його керівника. Пропонується, що на час проведення відбору нового директора Бюро його повноваження виконуватиме перший заступник.

 

 

Після цього Кабмін підтримав законопроект, що закріплює за Верховною Радою право звільняти директора Бюро. Згідно з документом, Ситник здійснюватиме свої повноваження до призначення наступного голови відомства.