newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В Івано-Франківську переповнена COVID-лікарня

В Івано-Франківську переповнена COVID-лікарня

Фото: Скриншот

У лікарні Франківська не залишилося вільних COVID-ліжок

Хворі на коронавірус лежать у коридорах і їдальнях. За день госпіталізували майже сотню пацієнтів.

У Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська зайняті всі ліжка для пацієнтів з COVID-19. Про це заявила начальник управління охорони здоров’я міськради Марія Бойко на оперативній нараді у вівторок, 16 лютого.

Напередодні в ЦМКЛ госпіталізували 95 пацієнтів, з них 79 – з пневмоніями. У реанімації перебувають 16 пацієнтів, на кисневій терапії – 89. Тепер медики розгортають додаткові ліжко-місця для хворих на коронавірус на двох поверхах міського перинатального центру, де є окремий вхід, приміщення і професійний персонал.

За словами Бойко, на території громади спостерігається різке зростання захворюваності на COVID-19. У лютому вже лабораторно підтверджено 1 389 випадків захворювання на коронавірус, тоді як в січні зареєстрували 1353.

Близько 80% ліжко-місць заповнені і в міській клінічній лікарні №1, що приймає хворих на коронавірус. У міській клінічній дитячій лікарні перебувають 83 пацієнти, з них троє дітей – в реанімації.

За минулий день в Івано-Франківській області зареєстрували 621 випадок захворювання на COVID-19.

Нагадаємо, що раніше в МОЗ назвали нові терміни COVID-вакцинації. З отриманням Україною вакцини виникли “технічні проблеми” – в міністерстві кажуть про бюрократичні труднощі з COVAX.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet