newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Карпатах знайшли можливий слід зниклого туриста

У Карпатах знайшли можливий слід зниклого туриста

Фото: ГСЧС

Зниклого туриста шукають майже 60 осіб

Двоє туристів з Києва заблукали в районі гори Гимба 13 лютого, одного з них знайшли в той же день, другого шукають третю добу.

 

На третій день пошуків зниклого туриста в горах Закарпатської області рятувальники знайшли можливий його слід. Про це у вівторок, 16 лютого, повідомила спікер обласного управління ДСНС Наталя Батир, пише Укрінформ.

 

“На Закарпатті триває наймасштабніша пошуково-рятувальна операція цієї зими, йде вже третя доба, шукають лижника, який загубився в районі гори Гимба. Вчора в чоловіка працював один з телефонних номерів, але на дзвінки він не відповідав. Сьогодні зв’язку з ним немає, очевидно, телефон розрядився. Але одна з пошукових груп напала на слід, який може належати цій особі, – поки рухаються за ним. Втім, це важко, тому що всі три доби в цьому районі йшов сніг і сліди частково заметені”, – розповіла вона.

 

Також представник ДСНС розповіла про саму рятувальну операцію, у якій також беруть участь волонтери, але більше немає лісівників. За даними ДСНС, у пошуках беруть участь 56 рятувальників, 13 одиниць техніки і троє волонтерів.

 

“Зараз вони розділилися на три групи, одна опрацьовує територію з боку села Ізки, друга – з боку Березняків, саме ці йдуть по сліду. Третя група шукає на горі Жид Магура: за свідченням товариша киянина, який загубився, саме тут він його бачив востаннє”, – розповіла Батир.

 

Сьогодні до пошуків планують залучити також товариша туриста, який загубився. Батир зазначила, що він не може йти в гори, там оголошена лавинна небезпека, а в нього немає спорядження, але може внести місцевість, по якій рухався разом зі зниклим другом.

 

Вона пояснила, врятований киянин знаходиться в готелі, його життю нічого не загрожує, однак у нього важкий психологічний стан.