newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В Україні змінили правила призову в армію

В Україні змінили правила призову в армію

Фото: Корреспондент.net

Призов в армію проходитиме за новими правилами

Нововведення, як очікується, допоможуть поліпшити організацію роботи призовних комісій і порядок оповіщення призовників про явку.

 

Кабмін вніс зміни в Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом. Про це в середу, 16 лютого, повідомляє прес-служба Збройних сил України.

 

Відзначається, що постановою №100 від 20 січня 2021 року внесено зміни в Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затверджене постановою Кабміну від 21 березня 2002 року, шляхом викладення його в новій редакції.

 

Очікується, що затвердження нової редакції положення дозволить:

 

  • поліпшити організацію роботи обласних і районних (міських) призовних комісій;
  • уточнити порядок оповіщення призовників про явку до військових комісаріатів;
  • спростити розгляд питання про надання призовними комісіями відстрочок (звільнення) від призову на строкову військову службу;
  • удосконалити організацію роботи збірних пунктів обласних військових комісаріатів;
  • упорядкувати роботу з прийняття призовників на військову службу за контрактом.

 

Зміни мають вдосконалити заходи, пов’язані з підготовкою та проведенням призову на строкову військову службу, прийняттям призовників на військову службу за контрактом і приведення їх у відповідність до чинного законодавства.