newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Провокація в Закарпатті: на стінах будинків з’явилися рядки гімну України

Провокація в Закарпатті: на стінах будинків з явилися рядки гімну України

Фото: Facebook/Dmytro Tuzhanskyi

Подібний випадок у регіоні не перший

У закарпатському селі, де депутати і голова ОТГ після присяги заспівали гімн Угорщини, невідомі вночі написали на стінах “емоційний” рядок з гімну України.

 

У селі Сюрте Ужгородського району Закарпатської області вночі невідомі нанесли на стіни будинків рядки українського гімну. Місцеві жителі вважають це провокацією. Про інцидент у Facebook повідомив журналіст Дмитро Тужанський.

 

“В ніч з неділі, 14 лютого, на понеділок, двоє невідомих, які зафіксовані на відео, намалювали через трафарет слова українського гімну в восьми локаціях у Сюрте. Оцініть підступність наміру: з одного боку, використовується український гімн і дуже емоційні рядки з нього, з іншого боку, ці рядки наносяться крадькома на фасадах у селі, де недавно був скандал через угорський гімн”, – написав у соцмережі Тужанський.

 

Так, на стінах будівель були нанесені написи: “В ріднім краї панувати не дамо нікому! Слова з державного гімну України”.

 

Журналіст зазначив, що подібний випадок у регіоні не перший.

 

Дмитро Тужанський називає це провокацією.

 

“У ситуації, яку ми зараз маємо у двосторонніх відносинах, дуже важливо знайти і покарати тих, хто робить і організовує ці провокації”, – вважає журналіст.

 

Facebook / Dmytro Tuzhanskyi