newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Зеленського очікують на продовження співпраці з МВФ

Радник Президента Володимира Зеленського з економічних питань Олег Устенко заявив, що Україна очікує на продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Зараз триває технічна частина переговорів відразу за трьома напрямками.

Про це йшлося в ефірі «Радіо НВ».

Читайте також: Це не буде катастрофою: Гетманцев висловився щодо можливого блокування співпраці з МВФ

За словами Устенка, зараз представники фонду ведуть переговори з Мінфіном, з Мін’юстом та Нацбанком. Переговори пов’язані «з юридичними аспектами, а не з економікою в цілому».

«З Мінфіном більш-менш зрозуміло, що обговорюється: параметри 2022 року, деякі аспекти щодо цього року, але вони не такі принципові, що їх неможливо вирішити. Йде повістка з НБУ, там теж більш-менш все зрозуміло і теж відчутний прогрес був», — розповів він.

Устенко зазначив, що зараз немає приводів для занепокоєння через заяви МВФ щодо співпраці з Україною.

«Я не бачу серйозних проблем, не думаю, що нам треба негайно почати турбуватися через заяви з боку МВФ — точно не варто. По-перше, ми очікуємо, що співпраця буде продовжена. По-друге, країна цього року перебуває на відновній траєкторії», — сказав радник Президента.

Єдиним «вузьким місцем» в переговорах України з МВФ, як зазначив Устенко, є «відновлення української антикорупційної архітектури».