newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У СЕТАМ пояснили появу лота з жіночими трусами

У СЕТАМ пояснили появу лота з жіночими трусами

Фото: скриншот

СЕТАМ продає жіночі труси

Жіноча білизна була конфіскована в порушниці, яка торгувала нею з тротуару. За рішенням суду, товар був виставлений на аукціон.

 

Державне підприємство Система електронних торгів арештованим майном СЕТАМ виставило на електронному аукціоні OpenMarket лоти з жіночою білизною. Як пояснила в середу, 17 лютого, прес-служба відомства, це було зроблено на виконання рішення суду про конфіскацію заарештованого майна.

 

“У зв’язку з резонансом у ЗМІ даємо роз’яснення: у межах виконавчого провадження № 63239355 на OpenMarket виставлено 36 лотів з жіночою нижньою білизною. Аукціони в систему виставлено Довгинцівським відділом Державної виконавчої служби в місті Кривому Розі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)”, – йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що, згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, фізична особа на цей час є боржником у межах виконавчого провадження. Вона на тротуарі здійснювала торгівлю з рук промисловими товарами, а саме жіночою білизною в кількості 36 штук. Тобто торгівля здійснювалася поза торговими мережами і в не встановленому для цього місці.

 

Згідно з постановою Довгинцівського районного суду, було застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу з конфіскацією предметів торгівлі, а саме жіночої нижньої білизни в кількості 36 штук.

 

Таким чином, у рамках виконавчого провадження через аукціон OpenMarket розміщені інформаційні повідомлення про арештоване майно, яке було передано на реалізацію Довгинцівським відділом Виконавчої служби.