newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Чернівцях заявили про критичну ситуацію з COVID

У Чернівцях заявили про критичну ситуацію з COVID

Фото: скриншот

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук записав відеозвернення

Медична система Чернівецької області вперше за весь час пандемії піддалася такому навантаженню.

 

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук заявив про “загрозливу ​​ситуацію” з епідемією COVID-19 в Чернівецькій області. У лікарнях обласного центру закінчуються ліжка, відведені для лікування хворих з коронавірусом. Про це Осачук заявив у своєму відеозверненні, опублікованому в середу, 17 лютого, на сторінці в Facebook.

 

За його словами, в Чернівецькій області зростає щоденна кількість госпіталізацій хворих COVID-19.

 

“Ситуація, яка складається з поширенням коронавірусу в області, є загрозливою. Щодня зростає кількість осіб, у яких діагностують коронавірус, у нас їх вже 400 осіб. Такого не було в нашій області, щоб кожен день госпіталізували понад 100 осіб”, – сказав він .

 

Осачук зазначив, що медична система Чернівецької області вперше за весь час пандемії піддалася такому навантаженню.

 

“Таке велике навантаження на нашу медичну систему вперше, адже ми постійно збільшували чисельність ліжок. Якщо раніше завантаження було 50% від 900, то тепер у нас 50% від 1700 ліжок, які ми виділили для лікування коронавірусу”, – пояснив глава ОДА.

 

Однією з “гарячих точок” є Чернівці. Також складна ситуація з COVID-19 спостерігається в ряді районів області.

 

“У нас критична ситуація в міських лікарнях. Ми готові приймати хворих з Чернівців у Новоселицькій ЦРЛ та Герцаївській ЦРЛ. Ми готові повністю перепрофілювати лікарні, які надаватимуть допомогу лише хворим на коронавірус. Ми перепрофілювали дитячу лікарню для лікування дорослого населення”, – заявив він.

 

Крім того, на цьому тижні область розгляне питання про закриття всіх навчальних закладів через складну ситуацію з COVID-19. Навчальні заклади можуть закрити як мінімум на два тижні.