newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В Україні запустять майже сто проектів цифрової трансформації

В Україні запустять майже сто проектів цифрової трансформації

Фото: Корреспондент.net

Кабмін планує масштабну діджиталізацію держпослуг

Протягом трьох років в Україні мають намір запровадити 94 проекти цифрової трансформації в різних сферах.

У найближчі роки в Україні планують запустити майже сто проектів цифрової трансформації в різних сферах. Про це йшлося на зустрічі президента Володимира Зеленського з главою Мінцифри Михайлом Федоровим, повідомляє прес-служба ОП в четвер, 18 лютого.

“Ми – перша країна в світі з цифровими паспортами і четверта в Європі з цифровим водійським посвідченням. Цифровізація – це пряма і найкраща боротьба з корупцією. Комп’ютер хабарі не бере. Діджиталізація – це боротьба з корупцією, зменшення спілкування громадян з чиновниками, спрощення процедур, і за нею – майбутнє”, – зазначив Зеленський.

Федоров повідомив про запуск 94 проектів цифрової трансформації в сферах освіти, охорони здоров’я, юстиції, економіки і торгівлі, енергетики, інфраструктури тощо. Перелік проектів буде реалізовано протягом трьох років.

“Уперше в історії України держава переходить на системний проектний підхід. Така потужна структура допоможе трансформувати Україну на всіх рівнях – від загальнонаціонального до місцевого. І дозволить вже через кілька років увійти в топ-20 цифрових держав світу”, – зазначив він.

Нагадаємо, Україна перебуває на 45 місці в рейтингу інноваційності ще з минулого року.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet