newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський оцінив роботу нової делегації України в ПАРЄ

Зеленський оцінив роботу нової делегації України в ПАРЄ

Фото: president.gov.ua

Зеленський задоволений роботою нової глави делегації України в ПАРЄ Марії Мезенцевої

Україна перестає бути країною “одного питання”, заявила нова глава делегації України в ПАРЄ.

 

Президент України Володимир Зеленський заявив, що задоволений роботою делегації України на останній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це в середу, 17 лютого, повідомила прес-служба Офісу президента.

 

Зокрема, глава держави обговорив діяльність України в ПАРЄ з представниками української делегації, Міністерства закордонних справ та Офісу президента.

 

“Голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат з фракції” Слуга народу “Марія Мезенцева розповіла, що остання поїздка української делегації була дуже результативною. Основним досягненням вона назвала оскарження повноважень делегації Російської Федерації в ПАРЄ наданими фактами порушень, які відбуваються не тільки в Україні, але і в інших державах “, – йдеться в повідомленні.

 

Під час розмови з представниками України в ПАРЄ Зеленський зазначив, що “для нас принципове питання – пояснити в ПАРЄ, що таке Кримська платформа і запросити світову спільноту приєднатися до відновлення міжнародного закону і територіальної цілісності і суверенітету України”.

 

У свою чергу, Мезенцева повідомила, що багато стратегічних і міжнародних друзів України зацікавлені в участі в Кримській платформі, зокрема країни Балтії, Туреччина, Азербайджан, Данія, Швеція, Німеччина та багато інших.

 

Крім того, вона зазначила, що Україна в ПАРЄ перестає бути країною “одного питання” і проявляє ініціативу діалогу з багатьох питань міжнародного порядку денного. Зокрема, наша країна бере активну участь в просуванні “екологічної демократії”, а багато сучасних українських законів відображають такі європейські тенденції, як, наприклад, рух до озеленення та впровадження енергозберігаючих технологій.

 

Мезенцева також повідомила, що генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчіновіч-Бурич збирається відвідати Україну.

 

“Зеленський зазначив, що Україна перезапускає конкурс для обрання судді до Європейського суду з прав людини за правилами, що діють в європейських інститутах, і в найкоротші терміни наша держава в ЄСПЛ представлятиме висококваліфікований суддя з міжнародним досвідом”, – повідомила прес-служба Офісу президента.