newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Квартиру блогера в Кривому Розі обстріляли невідомі

Квартиру блогера в Кривому Розі обстріляли невідомі

Фото: Facebook/Константин Бильцан

Олексій Таймурзін

Зловмисники стріляли по вікнах, коли у квартирі були блогер і його дружина. Чоловік критикує владу й правоохоронців.

 

У Кривому Розі в ніч на 18 лютого обстріляли квартиру активіста і блогера Олексія Таймурзіна. Було п’ять пострілів. Він і дружина не постраждали, повідомив у Facebook адвокат Костянтин Більцан.

 

“Цієї ночі блогеру і громадському діячеві Олексію Таймурзіну обстріляли квартиру в Саксаганському районі Кривого Рогу. Зловмисники здійснили п’ять пострілів, на місці була знайдена одна гільза. Жертви нападу – Таймурзін і його дружина дивом залишилися живі”, – написав Більцан.

 

Адвокат додав, що в минулому році на автомобіль блогера було встановлено пристрій, який відстежував його пересування. Таймурзін звернувся в поліцію. Було відкрито кримінальне провадження, однак зловмисники не були знайдені.

 

За словами Більцана, блогер неодноразово публікує матеріали із критикою можновладців, а також “високопоставлених поліцейських, прокурорів і СБУшників”.

 

 

 

Раніше повідомлялося, що російську блогерку не впустили в Україну. Раніше вона порушила порядок в’їзду-виїзду, прагнучи на тимчасово окуповану територію АР Крим.