newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

На Закарпатті у двох людей виявили малярію

На Закарпатті у двох людей виявили малярію

Стан хворих задовільний

Захворіли маленька дитина і її мати, громадяни Конго. У них була висока температура. До лікарів жінка звернулася через тиждень після приїзду.

 

У Закарпатській області в лютому виявили два завезених випадки малярії. Захворювання виявили у громадян Республіки Конго, повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ України.

 

“Захворів хлопчик у віці один рік 10 місяців, і його мама, які прибули в Україну в кінці січня з Республіки Конго. За словами матері, дитина перехворіла на малярію, приблизно, три місяці тому”, – йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що спочатку у дитини піднялася температура до 39°C. Після цього лихоманка і підвищення температури з’явилися і в матері.

 

Через тиждень після того, як жінка з сином приїхали в Україну, вони звернулися за допомогою до медиків.

 

“На підставі лабораторних досліджень у пацієнтів виявлено збудник малярії – P. falciparum (++). Призначено відповідне лікування. Стан хворих задовільний”, – підкреслили у відомстві.

 

 

Раніше Korrespondent.net писав, що житель Харкова помер від малярії. Він працював в Екваторіальній Гвінеї. Коли він повернувся на батьківщину, то відчув нездужання. За допомогою він звернувся через 10 днів.