newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Порошенко став офіційним власником Прямого

Лідер Європейської солідарності заявив, що став офіційним власником телеканалу, щоб не дати Зеленському його закрити.

 

П’ятий президент України Петро Порошенко став офіційним власником телеканалу Прямий, купивши його у колишнього глави КМДА Володимира Макеєнка. Про це Порошенко заявив у четвер, 18 лютого, в ефірі телеканалу Прямий.

 

За словами Порошенка, він має інформацію, що завтра, 19 лютого на засіданні РНБО планують закрити канал Прямий, а якщо його власником буде він, це зробити буде складніше.

 

“Я маю можливість вам повідомити. Вранці мені подзвонив Макеєнко. Сказав, що нам треба докладати спільні зусилля щодо захисту телеканалу (“Прямий,” – ред.). Сказав, що єдина його вина в тому, що він кілька років докладав зусиль для того, щоб підтримувати, забезпечувати, фінансувати і захищати канал. Але зараз він потребує допомоги. Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли б піти на благодійність, на інші проекти, в тому числі – це мільйони і мільйони, аби покрити борги каналу.

 

Кілька годин тому в держреєстрі змінився кінцевий бенефіціарний власник телеканалу Прямий. Ним є Прайм Ессетс Кепітал, структура, яка на 100% належить Петру Порошенку.

 

 

 

Нагадаємо, кількома тижнями раніше Зеленський ввів санкції відносно народного депутата Тараса Козака, а також на низку належних йому телеканалів терміном на п’ять років.