newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Прем’єр Австралії відреагував на обмеження з боку Facebook

Прем єр Австралії відреагував на обмеження з боку Facebook

Фото: Скотт Моррисон / Facebook

Скотт Моррісон обурений діями Facebook

Скотт Моррісон назвав дії соцмережі “настільки ж зарозумілими, як і такими, що розчаровують”.

Влада Австралії не дозволить цифровим корпораціям тиснути на парламент країни. Про це заявив прем’єр-міністр країни Скотт Моррісон, закликавши Facebook до конструктивної роботи з австралійським урядом. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі у четвер, 18 лютого.

“Дії Facebook… були настільки ж зарозумілими, як і такими, що розчаровують. Вони тільки підтверджують побоювання, які все більша кількість країн висловлює стосовно поведінки великих технологічних компаній, які вважають себе більш значимими, ніж уряди, і впевнених в тому, що правил для них не існує. Вони можуть змінити світ, але це не означає, що вони керують світом”, – написав Моррісон.

Прем’єр зазначив, що влада Австралії не дозволить цифровим корпораціям тиснути на парламент країни в той час, коли його депутати розглядають кодекс поведінки гравців медіаринку.

Я закликаю Facebook до конструктивної співпраці з урядом Австралії, що нещодавно сумлінно продемонстрував Google, – резюмував Моррісон.

Раніше в четвер стало відомо, що Facebook в Австралії заблокує можливість переглядати і обмінюватися новинами. Як заявив керівник австралійської філії компанії Вільям Істон, так у соцмережі вирішили відповісти на законопроект австралійської влади, який змусить Google і Facebook платити медіа за оригінальний контент.

Нагадаємо, що Facebook розширює список причин для блокування через публікації про коронавірус.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet