newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Україна і Північна Македонія розвиватимуть туризм

Україна і Північна Македонія розвиватимуть туризм

Фото: Unsplash

У МЗС вважають, що розвиток туризму сприятиме подальшій активізації економічних відносин України і Північної Македонії

Домовленість була досягнута в рамках першої туристичної онлайн-конференції “Україна – Північна Македонія”.

Україна і Північна Македонія підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію в сфері туризму. Угода підписана між Національною туристичною організацією України та Агентством з розвитку і підтримки туризму Республіки Північна Македонія. Про це в середу, 17 лютого, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Зазначається, що домовленість була досягнута в рамках першої туристичної онлайн-конференції “Україна – Північна Македонія”, в якій взяв участь заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сеник.

Під час конференції було підписано Меморандум про співпрацю в сфері туризму. Він спрямований на розвиток туристичного бізнесу та збільшення кількості туристів України та Північної Македонії, просування нових туристичних продуктів, популяризацію історичної та культурної спадщини, реалізацію спільних проектів, обмін досвідом в питаннях безпеки, якості та інновацій в сфері туризму.

Сеник вважає, що розвиток туризму сприятиме подальшій активізації економічних відносин України і Північної Македонії.

“Торік Північна Македонія посіла третє місце серед країн балканського регіону за обсягом двосторонньої торгівлі з Україною. Незважаючи на вплив пандемії COVID-19, нам вдалося досягти високих показників за останні вісім років. Розвиток сфери туризму має посилити подальшу економічну взаємодію”, – повідомив заступник міністра.

За словами Сеника, встановлення прямого діалогу між Національною туристичною організацією України та Агентством з розвитку і підтримки туризму Північної Македонії дозволить зробити співпрацю в сфері туризму більш системною і взаємовигідною.

Дипломат наголосив, що підтримка просування українського туристичного потенціалу серед ключових пріоритетів роботи МЗС України на економічному напрямі.

Нагадаємо, в 2020 році туристичний потік до Одеси скоротився більш ніж на 30% в порівнянні з 2019 роком – до 2 млн осіб.

Також стало відомо, що в Україні втрати туризму оцінили в 60 млрд гривень за минулий рік.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet