newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Ватикані співробітникам погрожують звільненням за відмову вакцинуватися

У Ватикані співробітникам погрожують звільненням за відмову вакцинуватися

Фото: korrespondent.net

Ватикан попередив співробітників про наслідки за відмову вакцинуватися

Тим, хто не може пройти вакцинацію за станом здоров’я, можуть надати іншу посаду зі збереженням зарплати, навіть якщо це буде пониженням на посаді.

 

У Ватикані попередили співробітників, що вони ризикують втратити роботу, якщо відмовляться від вакцинації без поважних причин для здоров’я. Про це в четвер, 18 лютого, повідомляє Reuters.

 

В указі кардинала Джузеппе Бертеллі йдеться, що вакцинація є “відповідальним вибором” через ризик заподіяння шкоди іншим людям.

 

У Ватикані, найменшій державі у світі, що займає 43 га землі, працює кілька тисяч осіб. Його програма вакцинації почалася в січні, і 84-річний Папа Франциск був одним із перших, хто отримав щеплення.

 

В указі на семи сторінках говориться, що тим, хто не може пройти вакцинацію за станом здоров’я, може бути надана інша посада, імовірно, на якій вони будуть контактувати з меншою кількістю людей, але вони будуть отримувати таку ж плату, навіть якщо це буде пониженням на посаді.

 

Водночас документ підкреслює, що ті, хто відмовляється пройти вакцинацію без достатніх підстав, підпадуть під дію спеціального положення закону 2011 про права та обов’язки співробітників.

 

Одна зі статей закону говорить, що співробітники, які відмовляються від “превентивних заходів”, можуть зазнати “різного ступеня наслідків, які можуть призвести до звільнення”.