newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Вінницькій області різкий стрибок нових заражених коронавірусом

У Вінницькій області різкий стрибок нових заражених коронавірусом

Від початку пандемії в області захворіло більше 31 тис. осіб

У регіоні рекордний добовий приріст COVID-хворих. Це сталося через роботу в колишньому режимі навчальних закладів і проведення відпусток на зимових українських курортах.

 

У Вінницькій області станом на четвер, 18 лютого, спостерігається різке збільшення хворих на COVID-19. Так, за добу інфікувалося 519 осіб. Це друге місце серед регіонів України за кількістю хворих на добу, пише Укрінформ.

 

“Це досить істотний показник, чи не найбільший, які ми фіксували за час пандемії, – 514, з них 291 випадок у Вінниці”, – розповіла головний інфекціоніст Вінницької області Лариса Мороз.

 

За її словами, не всі нові COVID-випадки є важкими, тому медики орієнтуються на кількість госпіталізованих пацієнтів.

 

“У нас ковідні ліжка поки зайняті хворими з підтвердженим коронавірусом на 38%, з підозрами – більше 50%. Критичних цифр ще немає, але тенденції дуже тривожні”, – зазначила інфекціоніст.

 

Лариса Мороз назвала головні причини збільшення кількості захворілих – відновлення роботи навчальних закладів у звичайному режимі, масовий відпочинок жителів регіону на зимових курортах, де теж несприятлива ситуація з COVID-19.

 

В області планується переведення учнів на дистанційне навчання з понеділка, 22 лютого. Це, вважають медики, поступово уповільнить поширення вірусу.

 

Зараз у лікувальних закладах регіону знаходяться 815 COVID-пацієнтів і 475 хворих, які очікують результату тесту. З них 805 – у важкому стані. До апарата ШВЛ підключено шість осіб. За минулі 24 години від коронавірусу померло дев’ятеро осіб. Усього з початку пандемії на Вінниччині захворіло 31 194 особи, летальних випадків – 596.