newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Польщі розповіли, на яких умовах щеплюватимуть українців

У Польщі розповіли, на яких умовах щеплюватимуть українців

Іноземців Польща вакцинуватиме після того, як щеплення отримають поляки

Громадяни України, які перебувають у Польщі, зможуть безкоштовно отримати вакцину, однак тільки в тому випадку, якщо потрапили в країну легально.

 

Українці, які легально перебувають у Польщі, зможуть отримати щеплення від коронавірусу, навіть якщо не мають медичної страховки. Про це в четвер, 18 лютого, повідомляє Укрінформ із посиланням на відповідь Міністерства охорони здоров’я Польщі на запит журналістів.

 

“Іноземці із третіх країн (з-за меж ЄС), які легально перебувають на території Польщі (наприклад, у них є карта тимчасового і постійного перебування) будуть вакцинуватися на тих самих умовах, що і громадяни Польщі. Це означає, що іноземців, які є незастрахованим, також будуть щеплювати за рахунок бюджету країни”, – йдеться в повідомленні.

 

Однак щеплення для іноземців плануються на останньому, третьому, етапі вакцинації, коли завершиться вакцинація дорослого населення-громадян Польщі.

 

За даними Управління з питань іноземців, на січень 2021 карту тимчасового і постійного перебування мали близько 244 200 українців.