newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський озвучив терміни вступу України до ЄС

Україна повинна стати повноправним членом Європейського Союзу до кінця поточного десятиліття – тобто до 2030 року.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський 18 лютого на засіданні зі стратегії європейської та євроатлантичної інтеграції, повідомляє пресслужба офісу президента.

Так, під час наради обговорювалися питання виконання Україною умов Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, оновлення Асоціації, а також інтеграція в ринки Євросоюзу і єдиний цифровий ринок Євросоюзу.

Читайте також: Україна перша з країн поза ЄС отримає доступ до навігаційної послуги Safety of Life

«Україна стає країною, де всім затишно і безпечно, а членство в Європейському Союзі перестало бути гіпотетичним – це питання часу, яке повинно вирішитися до кінця поточного десятиліття», – наголошується в повідомленні.

На засіданні також обговорили питання створення та підтримки позитивного реноме України у світі.

«Україна – авторитетний і відповідальний член міжнародної спільноти, вносить вагомий внесок у забезпечення глобальної та регіональної безпеки та стабільності, активно залучається до протидії новим викликам та загрозам», – зазначив Зеленський.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час засідання пообіцяв, що МЗС продовжить виконувати низку завдань за кордоном; серед іншого, міністерство займатиметься захистом прав та інтересів України за кордоном, збереженням національної ідентичності, забезпеченням зовнішньоекономічних інтересів держави засобами економічної дипломатії.

Нагадаємо, в Європейському парламенті 11 лютого оприлюднили доповідь, присвячену успіхам України в імплементації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. У документі висвітлені як основні успіхи України на цьому шляху, так і провали або моменти, які гальмують процес реформ в країні.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫