newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

На Буковині підробляли документи України і ЄС

На Буковині підробляли документи України і ЄС

Фото: Нацполиция Украины

Поліція провела 18 обшуків у рамках справи

Члени угруповання підробляли безліч документів, включаючи те, що робили фальшивки для отримання громадянства України й Румунії.

 

У Чернівецькій області правоохоронці припинили діяльність членів угруповання, які виготовляли фальшиві документи України і країн Євросоюзу. Про це повідомляє Нацполіція в п’ятницю, 19 лютого.

 

За даними слідства, 47-річний місцевий житель організував злочинну схему збагачення шляхом виготовлення та збуту документів для посвідчення особи. Йому допомагали двоє чоловіків з Чернівців у віці 46 і 66 років.

 

Члени угруповання підробляли ID-картки громадянина України, українські паспорти і різних країн Євросоюзу, свідоцтва про смерть громадян України, водійські посвідчення України і країн ЄС, свідоцтва про народження громадян ЄС. Також злочинці робили документи для отримання громадянства України й Румунії.

 

Вчора поліція провела 18 обшуків за місцями проживання членів злочинної групи, у їхніх автомобілях і офісних приміщеннях. Під час обшуків вилучили обладнання для виготовлення документів, підроблені паспорти громадян ЄС, свідоцтва про освіту, підроблені довідки про негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус для виїзду за кордон, заготовки свідоцтв про народження, печатки і штампи, комп’ютерну техніку, марки акцизного податку.

 

Зараз триває досудове розслідування. Вирішується питання про повідомлення зловмисникам про підозру за статтею про підробку документів, печаток, штампів і бланків (ч.3 ст.358 КК України).

 

 

Раніше повідомлялося, що на прикордонному переході у Львівській області затримали більше сотні громадян України і Молдови з підробленими документами. У них були фальшиві дозволи на роботу в Польщі.