newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

США не будуть ділитися вакцинами, поки не щеплять всіх американців

США не будуть ділитися вакцинами, поки не щеплять всіх американців

США планують щепити спочатку власних громадян, перш ніж ділитися вакцинами

У Білому домі заявили, що допомагатимуть COVAX грошима, проте ділитися вакцинами поки не планують.

 

США не мають наміру ділитися вакциною із країнам, що розвиваються, поки не вакцинують усіх американців. Про це заявив високопоставлений представник Білого дому, повідомляє в п’ятницю, 19 лютого, Politico.

 

Разом з тим відзначається, що США допомагатимуть COVAX з вакцинацією.

 

“Хоча на цей час ми не в змозі поділитися дозами вакцини, так як ми сконцентровані на вакцинації американців, ми наполегливо працюємо над наданням сприяння COVAX в стимулюванні глобальної вакцинації у світі”, – заявив представник адміністрації президента Джо Байдена.

 

За словами чиновника, Білий дім вивчає терміни, коли в США буде достатня кількість доз вакцини і вони зможуть виступити в якості донора препарату.

 

Видання зазначає, що заява була зроблена за день до участі Джо Байдена у відеоконференції лідерів держав Великої сімки (G7), на якій, як передбачається, буде обговорюватися і проблема розподілу вакцин у світі і явне відставання найменш економічно розвинених країн в отриманні цих препаратів.

 

Байден планує оголосити, що Сполучені Штати направлять 4 млрд доларів на допомогу в закупівлі вакцин від коронавірусу для бідних країн.

 

Половина фінансування піде на субсидування закупівель доз вакцин для 92 бідних і країн, що розвиваються, через програму COVAX. Решта 2 млрд доларів будуть виділені протягом наступних двох років на розширення виробництва і доставки вакцин, причому перші 500 млн доларів планується надати швидко.