newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Температура зберігання вакцини Pfizer може бути вищою за заявлену раніше

Температура зберігання вакцини Pfizer може бути вищою за заявлену раніше

Компанії продовжать роботу з оптимізації умов зберігання

Згідно з новими даними Pfizer, її вакцину від коронавірусу можна зберігати не при температурі від -80 до -60 градусів Цельсія, а від -25 до -15 градусів близько двох тижнів.

 

Американська компанія Pfizer, яка розробила зі своїм німецьким партнером BioNTech COVID-вакцину, заявила, що препарат необов’язково зберігати при дуже низькій температурі, про яку заявляли раніше, пише ТАСС.

 

Pfizer-BioNTech подали оновлені дані в американське Управління з питань якості продовольства і медикаментів. Згідно зі звітом, вакцина може зберігатися при температурі від -25 до -15 градусів Цельсія. При такому режимі вона збереже свою ефективність протягом двох тижнів.

 

“У разі схвалення новий варіант зберігання надасть аптекам і центрам вакцинації велику гнучкість в управлінні запасами вакцин”, – сказав головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла.

 

За словами генерального директора і співзасновника BioNTech Угура Шахіна, компанії продовжать роботу з оптимізації умов зберігання, транспортування та використання COVID-препарату.

 

Раніше повідомлялося, що вакцина Pfizer-BioNTech повинна зберігатися при температурі від -80 до -60 градусів Цельсія протягом шести місяців. Ампули після розморожування допустимо зберігати при температурі 2-8 градусів не більше п’яти днів.

 

Препарат доставляється в спеціально розроблених термоконтейнерах, які можна використовувати в якості тимчасового сховища орієнтовно один місяць, за умови наповнення їх кожні п’ять днів сухим льодом.