newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Британії запобігли вбивству сина принца Вільяма і Кейт Міддлтон

У Британії запобігли вбивству сина принца Вільяма і Кейт Міддлтон

Фото: Instagram/kensingtonroyal

Принц Джордж праворуч

Правнука королеви Великої Британії хотіли отруїти морозивом, яке любить хлопчик. Поліцейському під прикриттям вдалося дізнатися плани зловмисників.

 

У Великій Британії правоохоронці запобігли вбивству старшого сина принца Вільяма і Кейт Міддлтон – семирічного принца Джорджа. Хлопчика планували отруїти морозивом, яке королівська сім’я купує в супермаркеті, пише The Independent.

 

Одним з підозрюваних у підготовці теракту є 27-річний Сахайб Абу. Чоловік винним себе не визнає. Однак доказом його провини є аудіозаписи і відповідні покупки – балаклави, рукавички, меч.

 

Про плани Абу дізнався поліцейський під прикриттям. Він спілкувався зі зловмисником у Telegram-групі і розговорив його. У соцмережі вони обговорювали можливість придбання зброї. Сахайб Абу розповів про свого “брата”, якого “невірні” посадили на 28 років.

 

“Знаєш, який у нього був план? Ось там розташований будинок королівської сім’ї, піти в найближчий Sainsbury’s і… підкласти отруту в морозиво, значить, королівська сім’я піде і купить там морозиво… Вони куплять морозиво і, швидше за все, його з’їсть їх син”, – поділився Абу.

 

Організатором планування вбивства принца Джорджа називають пропагандиста ІДІЛ Хусейна Рашида. Він раніше в інтернеті публікував заклики вбити принца Джорджа. У 2018 році Рашида засудили до 25 років в’язниці.

 

Принц Джордж Кембриджський – член британської королівської сім’ї, третій правнук королеви Єлизавети II і принца Філіпа. Він – старша дитина принца Вільяма і Кейт Міддлтон. У сім’ї підростають принцеса Шарлотта і принц Луї.

 

 

 

Також ми писали, що Єлизавета II вперше з початку карантину побачилася з рідними. Урочиста зустріч відбулася перед входом до Віндзорського замку з дотриманням дистанції.