newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Китаї шість COVID-вакцин проходять третю фазу випробувань

У Китаї шість COVID-вакцин проходять третю фазу випробувань

У Китаї ще шість COVID-вакцин перейшли до третьої стадії випробувань

Усього влада Китаю дозволила проведення клінічних випробувань 22 препаратів для лікування і запобігання COVID-19.

 

У Китаї досліджують 16 COVID-вакцин, шість із них вже на третій стадії клінічних випробувань. Про це повідомляє China News Service у п’ятницю, 19 лютого.

 

На цей момент влада Китаю дозволила проведення клінічних випробувань 22 препаратів для лікування і запобігання COVID-19. При цьому два препарати схвалені для обмеженої реалізації на ринку.

 

Китайські вчені тестують вакцини, розроблені на підставі п’яти різних технологічних підходів. Йдеться про інактивовані, рекомбінантні препарати, вакцини на основі аденовірусного вектора, на основі атенуйованих вірусів грипу, а також нуклеїнових кислот.

 

Нагадаємо, що у світі вже зроблено 193 млн COVID-щеплень. Найбільше щеплень на цей момент зробили в США – 59 млн доз. Однак лідером за кількістю щеплень на 100 осіб є Ізраїль, де вакцинували вже більше 78% населення.

 

Також повідомлялося, що розвинені країни закуповують COVID-вакцини понад необхідність. США, ЄС, Велика Британія, Австралія, Канада і Японія закупили більше доз препарату, ніж їм необхідно для вакцинації всього населення.