newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Concorde Capital дали прогноз курсу гривні в 2021 році

Компанія Concorde Capital прогнозує зростання ВВП 4,1% при інфляції 7,2% і середньорічний курс 27,6 UAH/USD в 2021 році.

Про це йдеться в матеріалах компанії.

ВВП. За прогнозом компанії ВВП цього року зросте на 4,1%, ціни зростуть на 7,2%.

Курс. Середньорічний курс гривні прогнозується на рівні 27,6 UAH/USD, а на кінець поточного року — 28,7 UAH/USD. Баланс поточного року за підсумками року, згідно з прогнозом, буде позитивним і складе 0,5 млрд доларів.

У компанії очікують, що міжнародні резерви на кінець року складуть 30,5 млрд доларів, в той час як промисловість зросте на 6,5%.

Довідка Finance.ua:

  • Раніше міністр фінансів України Сергій Марченко заявляв, що Національний банк України має достатньо резервів для утримання валютного курсу. Він зазначив, що є всі підстави для стабільності курсу національної валюти, який був стабільним і торік, незважаючи на кризу.
  • Банкіри та аналітики прогнозують подальше зміцнення гривні до долара. Протягом лютого 2021 року курс може досягти рівня 27,5 гривень/долар.
  • За прогнозом уряду, до 2024 року очікується поступове зростання середньої вартості американської валюти до 28,8 грн/дол за оптимістичним сценарієм і до 29,7 грн/дол — за песимістичним.

Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫