newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Через карантин: У Буковелі на тиждень закриють ресторани

З 22 по 28 лютого на території гірськолижного курорту «Буковель» закриють заклади громадського харчування.

Про це заявив на прес-конференції перший заступник начальника Г У Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Микола Сендецький.

«Ми розділяємо Буковель на дві частини. До нашої компетенції входить контроль за закладами харчування. Вони не повинні були працювати під час локдауну і, аналогічно, не повинні працювати з 22 по 28 лютого», — пояснив Сендецький.

За його словами, за дотриманням карантинного режиму в Буковелі стежитимуть додаткові групи фахівців, які щодня перевірятимуть заклади громадського харчування на території гірськолижного курорту.

«Носіння масок на вулиці, поруч з підйомниками, дотримання дистанції – компетенція поліції», — додав він.

За словами чиновника, всі, хто катається в Буковелі, мають захисні шоломи, тому ймовірність захворіти там зменшується в рази.

У Держпродспоживслужбі додали: якщо люди мешкають у готелі і сніданок входить у вартість проживання, це не буде вважатися порушенням.

Обід і вечерю повинні доставляти в готельний номер або продавати на винос.

Івано-Франківська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 22 по 28 лютого вводить на території регіону карантин «червоного» рівня через стрімке поширення коронавірусу.