newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

ЄС подвоїть свій внесок у фонд COVAX

ЄС подвоїть свій внесок у фонд COVAX

Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС подвоїть суму на вакцини для бідних країн

Європейський Союз виплатить мільярд євро замість мільйона на програму поставок вакцин країнам, що розвиваються.

 

Євросоюз подвоїть свій внесок у фонд COVAX – з €500 млн до €1 млрд. Однак дата початку реальних поставок вакцини в рамках цієї ініціативи в країни третього світу поки невідома. Про це в п’ятницю, 19 лютого, написала голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Twitter.

 

“Ми не можемо бути в безпеці, поки весь світ не в безпеці. Тому ЄС подвоює свій внесок у фонд COVAX, Всесвітню ініціативу щодо забезпечення універсального доступу до вакцин, – з €500 млн до €1 млрд”, – заявила фон дер Ляєн.

 

Вона зазначила, що поставки вакцини в країни третього світу “почнуться скоро”, не уточнюючи конкретних термінів.

 

За її словами, головна проблема з поставками вакцини в бідні країни світу полягає в нестачі виробництва вакцини – на цей час усі виробничі можливості законтрактовані провідними країнами світу до кінця 2021 року, причому ЄС досі продовжує відчувати нестачу вакцини.

 

Нагадаємо, президент США Джо Байден планує оголосити, що Штати направлять 4 млрд доларів на допомогу в закупівлі вакцин від коронавірусу для бідних країн. Половина фінансування піде на субсидування закупівель доз вакцин для 92 бідних і країн, що розвиваються, через програму COVAX. Решта 2 млрд доларів будуть виділені протягом наступних двох років на розширення виробництва і доставки вакцин.