newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В РНБО повідомили, від чого залежить закінчення війни на Донбасі

В РНБО повідомили, від чого залежить закінчення війни на Донбасі

Фото: ru.wikipedia.org

Секретар РНБО Олексій Данілов

Росія хоче знищити Україну, однак час грає на руку українцям, вважає глава Ради національної безпеки і оборони України.

 

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що тільки президент Російської Федерації Володимир Путін може завершити війну в Україні. На думку Данілова, ніякі домовленості не допоможуть вирішити конфлікт. Про це в п’ятницю, 19 лютого, йшлося в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера.

“Питання закінчення війни знаходиться в кабінеті однієї людини – Володимира Путіна. До того часу, поки ця людина не прийме рішення про закінчення війни, яку вони вже сім років ведуть на території України, ніякі домовленості ні з ким працювати не будуть. Єдина людина, яка може закінчити війну – це Путін. це знає весь світ”, – заявив він.

 

Секретар РНБО додав, що єдиним завданням Кремля є знищення України, але зараз час на боці українців.

 

“Ще раз повторюю, питання закінчення війни знаходиться тільки в кабінеті Путіна, в його голові. Інших варіантів – немає… Бо у них одне єдине завдання – знищення України. Ми повинні обов’язково виграти війну. І зараз час працює не на РФ, час працює на український народ”, – сказав Данілов.

 

Раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук заявив, що пора визнати той факт, що з Росією домовитися неможливо, тому руху вперед у переговорах немає.