newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський створив і реорганізував ВЦА на Донбасі

Зеленський створив і реорганізував ВЦА на Донбасі

Фото: president.gov.ua

Зеленський створив і реорганізував військово-цивільні адміністрації на Донеччині та Луганщині

ВЦА створені відповідно до нового адміністративно-територіального поділу і відповідають передбаченим рішенням Кабінету міністрів і Верховної Ради, але так і не створеним через непроведення виборів громадами.

 

Президент України Володимир Зеленський на виконання закону України “Про військово-цивільні адміністрації” ухвалив реорганізувати дев’ять і утворити вісім військово-цивільних адміністрацій в Луганській області, там де не були проведені місцеві вибори. Відповідні укази в п’ятницю, 19 лютого, оприлюднені на сайті глави держави.

 

Зокрема, в Донецькій області створені: у розширеному Бахмутському районі – Світлодарська та Торецька міські ВЦА, в розширеному Волноваському районі – Волноваська і Вугледарська міські, Мирненська і Ольгинська селищні ВЦА, в новоствореному Маріупольському районі – Сартанська селищна ВЦА, в розширеному Покровському районі – Авдіївська і Мар’їнська міські і Очеретинська селищна ВЦА.

 

До теперішнього часу в області на місцевому рівні діяли такі ВЦА: селища Зайцеве (увійшла в Світлодарську), міста Торецьк (перетворена в Торецьку), міста Волноваха (увійшла до Волноваської), сіл Комінтернове, Водяне та Заїченко (увійшла в Сартанську), сіл Широкине і Бердянське (увійшла також у Сартанську), міста Авдіївка (перетворена в Авдіївську), міста Красногорівка (увійшла в Мар’їнську), міста Мар’їнка та села Перемога (ввійшла також в Мар’їнську). Ясинуватська і Мар’їнська районні ВЦА також ліквідуються.

 

Зокрема, в Луганській області створено: в новоствореному Сєвєродонецькому районі – Гірська, Лисичанська, Попаснянська і Сєвєродонецька міські ВЦА, в новоствореному Щастинському районі – Щастинська міська, Станично-Луганська селищна, Нижньотеплівська і Широківська сільські ВЦА.

 

До теперішнього часу в області на місцевому рівні діяли такі ВЦА: міста Золоте і села Катеринівка (увійшла в Гірську), селища Новотошківське і села Жолобок (увійшла також в Гірську), села Кримське (увійшла також в Гірську), міста Лисичанськ (увійшла в Лисичанську), сіл Троїцьке і Новозванівка (увійшла в Попаснянську), міста Сєвєродонецьк (увійшла в Сєвєродонецьку), сіл Нижня Вільхова, Верхня Вільхова, Малинове, Плотина і Пшеничне (увійшла в Станично-Луганську), міста Щастя (увійшла в Щастинську), сіл Трьохізбенка , Кряківка, Лобачеве, Лопаскине і Оріхово-Донецьке (увійшла також в Щастинську). Попаснянська районна ВЦА також ліквідується.