newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Кордон між Канадою і США залишиться закритим

Кордон між Канадою і США залишиться закритим

Фото: Unsplash

Канада продовжила режим закриття кордону з США

Канада недавно ввела нові вимоги до тестування на COVID-19 для деяких канадців, які повертаються сухопутними переходами.

 

Кордон між Канадою і США залишиться закритим мінімум до 21 березня, повідомив канадський міністр громадської безпеки та забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій Вільям Блер. Про це в п’ятницю, 19 лютого, повідомляє ТАСС.

“Дана міра необхідна для захисту жителів, оскільки ситуація з пандемією коронавірусу все ще залишається складною”, – заявив Блер.

 

Канадсько-американський кордон закрився опівночі 21 березня 2020 року за часом Оттави, була введена заборона на всі необов’язкові пересування громадян двох країн, зокрема заборонені туристичні поїздки. Зазначимо, що Канада і США мають найдовший в світі сухопутний кордон, його довжина становить майже дев’ять тисяч кілометрів.

 

Нагадаємо, канадського мультимільйонера Родні Бейкера і його дружину – актрису російського походження Катерину, оштрафували на 1800 канадських доларів за незаконне отримання вакцини від коронавірусної інфекції, призначеної для корінних народів країни.