newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Ляшко розповів, коли вакцину AstraZeneca доставлять в Україну

Ляшко розповів, коли вакцину AstraZeneca доставлять в Україну

Ляшко cказал, що COVID-вакцина буде “найближчим часом”

Головний санітарний лікар запевнив, що вакцинація від коронавірусної інфекції буде “безпечною і ефективною”.

 

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що вакцину AstraZeneca від коронавірусної інфекції доставлять в Україну вже “найближчим часом”, проте конкретних дат не назвав. Про це в п’ятницю, 19 лютого, він сказав в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера”.

 

“Дату я зараз не скажу, поки чітко вона не буде завантажена в літак і літак не вилетить і не скажуть, що літак прилітає. Але чітко скажу: якщо літак прилітає в 16.00 дня Х, то з наступного дня машини виїжджають в 25 обласних центрів, шість з них отримають вакцину в перший день, 19 – на наступний день “, – сказав Ляшко.

 

Головний санітарний лікар запевнив, що вакцина буде безпечною і ефективною.

 

“Іншу вакцину в Україну не завезуть. Дозволять її використовувати тільки після того, як вона буде зареєстрована в Україні, буде українська інструкція і буде дозволена вітчизняним регулятором до запуску і до вакцинації”, – сказав він.

 

AstraZeneca, стверджує Ляшко, надійде в Україну “найближчим часом”. Чиновник також розповів, що разом з вакциною доставлять шприци та бокси для їхньої утилізації.

 

Раніше глава МОЗ Максим Степанов заявив, що процес імунізації почнеться або наприкінці цього тижня, або на початку наступного.

 

 

Нагадаємо, міністр відправився в Індію домовлятися про постачання вакцин і проконтролювати відправку першої партії.