newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Мінекономіки ускладнює ситуацію на ринку праці і виганяє бізнес в інші країни, – економіст

Ініціатива Мінекономіки щодо легалізації тіньової зайнятості ускладнить ситуацію на ринку праці. Про це заявив голова Асоціації малого та середнього бізнесу Руслан Соболь.

«Цей законопроєкт якщо буде ухвалений, поповнить довгий список ініціатив, що не працюють. А, крім сумбура на ринку праці і ускладнень взаємовідносин роботодавця і найманих співробітників, в нинішніх економічних обставинах ні до чого більше не призведе. Тому якщо стоїть завдання ускладнити ситуацію на ринку праці, і без того нелегку — то законопроєкт з цим завданням здатний впоратися», — сказав Соболь.

За його словами, ще одним наслідком у разі ухвалення і введення в дію норм цього законопроєкту стане відхід бізнесу під юрисдикцію інших країн.

«Роботодавець може змінити юрисдикцію. І все, гроші йдуть туди, де роботодавець. І тоді ці гроші в будь-якій вже формі працюють на іншу юрисдикцію», — розповів Соболь.

Довідка Finance.ua:

  • Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо визначення поняття трудових відносин та ознак їх наявності». Він, за інформацією уряду, повинен сприяти скороченню рівня незадекларованої праці та легалізації зарплат співробітників.