newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

На Прикарпатті встановлюють карантинні блокпости

На Прикарпатті встановлюють карантинні блокпости

Фото: ТСН

На Прикарпатті з’являються карантинні блокпости

В регіоні вводять особливий режим через поширення коронавірусу – працюватимуть 16 карантинних пунктів.

В Івано-Франківській області розгортають карантинні блокпости і вводять особливий режим в’їзду і виїзду з області через зростання захворюваності на COVID-19. Рішення про такі заходи напередодні було прийнято на позачерговому засіданні Івано-Франківської регіональної комісії ТЕБ та НС.

“Утворити на в’їздах і виїздах з окремих населених пунктів області карантинні пункти (пости) для обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Установити особливий режим в’їзду і виїзду з окремих населених пунктів області громадян і транспортних засобів, організувати моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури, а в разі виявлення ознак захворювання – направити їх до закладу охорони здоров’я”, – йдеться в протоколі засідання позачергової регіональної комісії ТЕБ та НС.

Зазначається, що на території області працюватимуть 16 карантинних пунктів, з яких п’ять у цілодобовому режимі: в Івано-Франківську – на автодорозі Н-10, біля АЗС на автодорозі Н-09 біля ресторану Лелеч і в селі Черніїв. У Надвірнянському районі блокпости виставляють в селищі Делятин і в селі Яблуниця на дорозі Н-09.

Відомо, що найбільше зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію реєструють в Івано-Франківську, Коломийському та Надвірнянському районах.

Нагадаємо, за минулу добу в Івано-Франківській області COVID-19 виявили у 738 осіб, що значно більше, ніж в інших регіонах.

Також повідомлялося, що на Прикарпатті вперше в Україні розгортають тимчасовий госпіталь для хворих на COVID-19. У ньому буде 120 ліжок.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet