newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Оголошено ім’я дев’ятого правнука Єлизавети II

Оголошено ім я дев ятого правнука Єлизавети II

Август Філіп Хоук Бруксбанк народився 9 лютого

Принцеса Євгенія поділилася сімейною фотографією в Instagram. Дитину назвали на честь дідуся і двох прадідів.

Принцеса Євгенія Йоркська і її чоловік Джек Бруксбанк розкрили ім’я свого новонародженого сина в суботу, 20 лютого. Дев’ятого правнука королеви Єлизавети II назвали Август Філіп Хоук Бруксбанк.

Принцеса Євгенія поділилася сімейною фотографією в Instagram. Вона повідомила, що хлопчика назвали на честь дідуся і двох прадідів.

Як вказує BBC, Августом дитину могли назвати за другим іменем чоловіка королеви Вікторії принца Альберта (1819-1861). Ім’я Філіп – данина поваги дідові Євгенії та чоловікові Єлизавети II. Хоук – найпоширеніше ім’я в сім’ї Бруксбанків.

Нагадаємо, дев’ятий правнук королеви народився 9 лютого в лондонській лікарні Портленда вагою 3,6 кілограма. Це перший онук для батьків Євгенії, принца Ендрю і Сари Фергюсон. Дитина не отримає королівського титулу, якщо на це не буде особливого королівського розпорядження.

Весілля принцеси Євгенії та Джека Бруксбанка відбулося 12 жовтня 2018 року в каплиці Святого Георгія у Віндзорі.

Євгенія Йоркська – дочка принца Ендрю, середнього сина королеви Єлизавети II. Принцеса є дев’ятою в черзі на британський престол.

Відомо, що в королівській родині незабаром знову очікується поповнення – дитину чекає ще одна внучка Єлизавети II, дочка принцеси Анни Зара Тиндалл.

Реальна влада. Як Єлизавета приховувала багатства


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet