newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Очікування українців у 2021 році (інфографіка)

За результатами соціологічного опитування, проведеного компанією Research & Branding Group, 12% українців вважають, що 2021 рік стане вдалим для країни.

Негативно налаштованими виявилися аж 43% опитаних. Всі вони відзначили, що не чекають від 2021 року нічого хорошого. Цей показник став найгіршим з часів опитування, проведеного в 2012 році.

9% так і не змогли відповісти, чого, на їхню думку, варто очікувати від 2021 року.

Раніше повідомлялося, згідно з даними опитування Фонду «Демократичні ініціативи» і КМІС, українці мали переважно негативні очікування щодо розвитку соціально-економічної ситуації в країні в 2021 році. Лише 15% вважали, що в 2021 році гривня стане більш стабільною, протилежної думки дотримуються 75% респондентів.

Довідка Finance.ua:

  • Українці мали переважно негативні очікування щодо розвитку соціально-економічної ситуації в країні в 2021 році. Лише 15% вважали, що в новому році гривня стане більш стабільною, 25% очікують зростання добробуту, 12% вважають можливим зменшення тарифів. Щодо боротьби з пандемією думки розділилися, 45% українців вважають, що епідемія буде подолана, 46% – що ні.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на Youtube-каналі Finance.ua