newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Сім областей першими отримають COVID-вакцину – МОЗ

Сім областей першими отримають COVID-вакцину - МОЗ

COVID-вакцина ніяк не доїде до України

Відразу після прибуття вакцина буде водночас розвозитися 11 машинами по обласних складах, пояснив Віктор Ляшко.

Україна організаційно готова до прибуття будь-якого типу і кількості вакцин від коронавірусу. Визначено сім областей, які першими отримають COVID-вакцину. Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко на своїй сторінці в Facebook в суботу, 20 лютого.

“У нас є чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття вакцини розвозити її по обласних складах 11 машинами водночас: сім областей (Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька і Київ) отримають вакцину в день розвезення, інші – наступного дня”, – розповів він.

Ляшко додав, що вже завтра приїде з перевіркою в Чернігівську область, яка повинна однією з перших отримати вакцину від коронавірусу.

“Завтра відвідаю одну з областей – Чернігівську, щоб наочно переконатися в готовності складу, мобільної бригади та лікарні, співробітників якої будуть вакцинувати першими”, – додав він.

Напередодні Віктор Ляшко пообіцяв, що вакцину AstraZeneca доставлять в Україну вже “найближчим часом”, проте конкретних дат не назвав.

Раніше цього тижня глава МОЗ Максим Степанов вирушив в Індію домовлятися про постачання вакцин і проконтролювати відправлення першої партії.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet