newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Україна отримає багато вакцин з Індії – посольство

Україна отримає багато вакцин з Індії - посольство

Фото: Посольство Индии в Украине / Facebook

Глава МОЗ Максим Степанов домовляється про постачання вакцин з Індії

Україна стане однією з перших країн у світі, які отримали індійську вакцину Covishield в лютому.

Індія надасть Україні першу партію з 500 тисяч доз вакцини від COVID-19 власного виробництва найближчим часом. Це дозволить почати масову вакцинацію українців, повідомила прес-служба посольства Індії в Україні в Facebook в суботу, 20 лютого.

“Найближчим часом з Індії в Україну буде доставлено перший транш в розмірі 500 тис. доз вакцини Covishield, виробленої в Індії, виробництва Serum Institute India. Ці вакцини дозволять Україні розпочати кампанію громадської вакцинації по всій країні”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що Україна стане однією з перших країн, які отримали індійську вакцину в лютому.

Також зазначено, що очікується поставка більшої кількості індійських вакцин Made in India.

“Це допоможе не тільки забезпечити благополуччя, а й відновити багато секторів економіки, які сильно постраждали через COVID-19, і повернути засоби до існування тисячам людей”, – заявили в посольстві.

Як відомо, препарат Covishield – розроблений британсько-шведською компанією AstraZeneca і Оксфордським університетом, але її виробляє Serum Institute India для локального індійського ринку. Препарат вводиться внутрішньом’язово – дві дози з інтервалом в 28 діб.

Нагадаємо, 19 лютого глава МОЗ Максим Степанов відправився в Індію домовлятися про постачання вакцин і проконтролювати відправку першої партії.

При цьому ще 14 лютого Степанов заявляв, що в Індії вже триває процес відвантаження вакцини для України.