newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

4 приклади, коли багатство прийшло несподівано

Багато людей вважають, що стати багатієм можливо тільки завдяки дивовижній ідеї. Але це помилка, адже розбагатіти можна завдяки речам, які, на перший погляд, здаються дрібницями.

У сучасному світі гроші можна робити буквально з повітря. Розвиток Інтернету привів до появи сайтів і платформ, на яких з’явилися нові способи заробітку. Тому ми розвіємо цей міф на прикладі історій, які доводять, що розбагатіти можна на абсолютно простих або навіть безглуздих речах.

Продаж героїв в іграх. Комп’ютерні ігри вважають марною тратою часу тільки ті, хто в них не розбирається. Насправді це досить прибуткова сфера. Крім кіберспорту, тут також актуальним є продаж героїв, ігрового інвентарю та одягу.

По суті, люди продають свій час, який було вкладено в гру. Вартість героя визначається за кількома критеріями: рівень і вид, наявність зброї, предметів гардеробу та інших атрибутів, рейтинг гравця серед інших. Ціна за одного персонажа варіюється від 5 до 100 000 гривень. Але іноді гравцям зустрічаються дуже рідкісні герої.

Стрімінг онлайн. Це ще один вид діяльності в ігровому середовищі. Стрім – це пряма трансляція, на якій людина показує процес гри. Зазвичай, транслюється екран комп’ютера і зображення камери, спрямованої на самого гравця. Під час стріму глядачі можуть надсилати блогеру гроші. Також він може заробляти на рекламі і навіть отримувати відсоток від продажу комп’ютерних ігор, які вибирає для трансляції.

Танці в Інтернеті. 16-річна Чарлі Дамеліо з США стала першим користувачем TikTok, який набрав 100 млн передплатників. Все почалося з того, що вона просто викладала відео, де танцює. Без ефектів, без красивих костюмів. Просто танці в своїй кімнаті.

Через деякий час її помітили місцеві виконавці та стали запрошувати на свої концерти, щоб Чарлі підготувала танцювальний номер. Слава про юну танцівницю розлетілася швидко і її помітила Дженніфер Лопес. Forbes оцінює її річний заробіток в $ 4 млн.

Читання текстів чи зображень вголос. Герой YouTube-каналу Max Maximov підбирає смішні картинки, демонструє їх на екрані і читає текст вголос. Багато людей не можуть зрозуміти, як цей контент зміг зібрати 3 610 000 передплатників. Завдяки рекламі Max Maximov заробляє майже мільйон гривень на місяць.