newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

В Австралії почалася вакцинація від COVID-19

В Австралії почалася вакцинація від COVID-19

Прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон вакцинувався від коронавірусу

За перший тиждень влада має намір прищепити близько 60 тисяч осіб, у тому числі перших осіб країни, у 190 містах.

 

Масова вакцинація проти коронавірусу почалася в Австралії в неділю, 21 лютого. Про це повідомив міністр охорони здоров’я країни Грег Хант в ефірі телеканалу ABC.

 

За його словами, одними з перших від COVID-19 щеплення отримали прем’єр-міністр Скотт Моррісон, головний санітарний лікар Пол Келлі і глава сестринської служби Елісон Макміллан. Для цього використовували американсько-німецький препарат Pfizer / BioNTech.

 

“Сьогодні буде вакцинована перша група людей, у яку входять двоє ветеранів, кілька співробітників будинків для літніх людей, працівники передової ланки”, – додав глава МОЗ.

 

При цьому сам Хант і глава федерального департаменту охорони здоров’я Брендан Мерфі в найближчі дні отримають щеплення препаратом компанії AstraZeneca.

 

Зазначимо, що згідно з планом основна програма імунізації населення в Австралії розпочнеться в понеділок. За перший тиждень влада має намір прищепити близько 60 тисяч осіб у 190 містах країни.

 

Загалом керівництво Австралії підписало контракти на отримання 150 мільйонів доз вакцини від коронавірусу: 53,8 мільйона доз препарату AstraZeneca, 51 мільйон доз Novavax, 20 мільйонів доз Pfizer / BioNTech і ще 25 мільйонів доз препаратів інших виробників за програмою COVAX.