newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Росія проведе військові навчання в Криму

Росія проведе військові навчання в Криму

Росія готує навчання в Криму

В ході навчань десантники відпрацюють питання десантування і техніки з подальшим захопленням об’єктів умовного противника.

Міністерство оборони Росії планує провести в березні навчання повітряно-десантних військ в анексованому Криму, повідомляє прес-служба відомства.

В ході навчань десантники відпрацюють питання десантування і техніки з подальшим захопленням об’єктів умовного противника і їх утриманням до підходу основних сил.

“Паралельно буде відпрацьована висадка десантно-штурмових підрозділів ПДВ на необладнане морське узбережжя з великих десантних кораблів Чорноморського флоту, а також ведення оборони морського узбережжя від висадки морського десанту умовного противника”, – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, що в Криму після анексії півострова з’явилися нові військові об’єкти. Їх зафіксували фахівці Національного центру управління та випробувань космічних засобів України. Зокрема, на одному з найсвіжіших знімків зафіксовано селище Новоозерне, неподалік від озера Донузлав. В кінці 2020 року там, фактично посеред степу, з’явилася військова база.