newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Байдена закликали ВООЗ активніше розслідувати причини появи коронавірусу

У Байдена закликали ВООЗ активніше розслідувати причини появи коронавірусу

Фото: AP Photo

Помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван

США не вірять інформації Китаю про те, як пандемія почала поширюватися в їхній країні, а потім і в усьому світі.

США вважають, що Китай не виявляє достатньої відкритості в питанні розслідування причин виникнення коронавірусу і закликають Пекін разом із Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) активніше діяти, заявив помічник американського президента з національної безпеки Джейк Салліван в недільному інтерв’ю телеканалу CBS.

“Нам необхідно, відкрите, транспарентне міжнародне розслідування під керівництвом ВООЗ, що заслуговує довіри, організація збирається скоро виступити з доповіддю про походження пандемії в Ухані, Китаї, – сказав він. – У нас є питання до Китаю, оскільки ми не віримо, що Китай надав достатньо даних про те, як пандемія почала поширюватися в Китаї, а потім і в усьому світі. Як ВООЗ, так і Китаю слід активніше діяти в цьому питанні”.

На думку Саллівана, ВООЗ належить виконати велику роботу, щоб з’ясувати, де саме з’явився вірус.

Нагадаємо, що експерти ВООЗ побували в Ухані для вивчення походження коронавірусу. В ході візиту експерти відвідали Уханьський ринок морепродуктів Хуанань, де вперше було зафіксовано спалах викликаного коронавірусом захворювання в грудні 2019 року, низку інфекційних лікарень міста, а також Уханьський інститут вірусології.