newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У Криму зростає кількість хворих на коронавірус

У Криму зростає кількість хворих на коронавірус

Фото: пресс-служба Слуги народа

У Криму понад 100 випадків COVID-19 за добу

Добовий приріст захворюваності на півострові перевищив сотню. Правозахисники кажуть, що статистика “російської влади” занижена.

За добу в анексованому Криму зафіксували 106 нових випадків коронавірусу. Про це заявив так званий “глава Криму” Сергій Аксьонов, повідомляє Крим.Реалії в неділю, 21 лютого.

“З 106 випадків 78 виявлено при зверненні за медичною допомогою, 28 – серед контактних з раніше зареєстрованих випадків. За минулу добу було обстежено 3062 людини. Одужали за весь період – 30 989 осіб”, – сказано в повідомленні.

Водночас дані “російської влади” в Криму і Севастополі про захворюваність на COVID-19 не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Як наголошують правозахисники, статистика істотно занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування в рядах російських військових і спецслужб.

Нагадаємо, що в Україні майже 4,5 тисячі нових випадків COVID-19. Найскладніша епідемічна ситуація спостерігається на Прикарпатті та в Вінницькій області. При цьому за день одужали понад 1,5 тисячі українців.

Водночас у світі вже більш як 111,6 мільйонів випадків COVID-19. При цьому одужали майже 87 мільйонів осіб. Кількість жертв пандемії наближається до 2,5 мільйонів.