newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

У США заявили про погіршення відносин з Росією

У США заявили про погіршення відносин з Росією

Посол США в РФ заявив про погіршення відносин між країнами

Штати засуджують втручання Росії у внутрішню політику Білорусі і отруєння опозиціонера Навального.

Відношення між США і Росією погіршилися на тлі втручання РФ у події в Білорусі, а також отруєння і подальшого засудження російського опозиціонера Олексія Навального. Про це заявив посол США в РФ Джон Салліван в інтерв’ю Теперішній час в неділю, 21 лютого.

Попередник Саллівана зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним і главою МЗС РФ Сергієм Лавровим. Тоді він говорив про необхідність поліпшення відносин між державами. Новий посол каже, що “з 2017-го ця яма (у відносинах між країнами – ред.) стала ще глибша”.

“У цих відносинах з’явилися нові проблеми… Йдеться про справу опозиціонера Олексія Навального, або про втручання у вибори, про ситуацію в Білорусі – це постійні проблеми, які так і не вирішили. Тому ситуація не покращилася”, – пояснив Салліван.

Нагадаємо, що раніше МЗС РФ звинуватив Штати в організації протестів, що спалахнули після затримання Навального. Москва закликала Вашингтон припинити всі втручання у внутрішні справи іноземних держав.

Також в США оцінили можливість прямого військового зіткнення з Росією. Вашингтону не варто відкидати можливості використання ядерної зброї з боку ймовірних противників, вважають в Пентагоні.