newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Чи можна замінити додаткову відпустку на дітей грошовою компенсацією

Замінити додаткову відпустку на дітей грошовою компенсацією можна тільки в разі звільнення працівника.

Про це повідомляють у Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області

“Додаткова відпустка працівникам, що мають дітей, належить до соціальних відпусток. Ця відпустка надається за календарний рік, а не за відпрацьований робочий рік. Вона може бути використана працівником у будь-який час протягом календарного року незалежно від відпрацьованого часу і дати народження дитини”, – повідомляють у Держпраці.

Умови використання такої відпустки:

  • якщо працівник, що має право на цю відпустку, з яких-небудь причин не скористався цим правом за декілька попередніх років, він може використати цю відпустку пізніше;
  • важливо звернути увагу на те, що можливість заміни додаткової відпустки на дітей грошовою компенсацією в разі, якщо працівник продовжує працювати на цьому підприємстві, чинним законодавством не передбачена. Отримати компенсацію за невикористані дні додаткової відпустки на дітей працівник має право тільки в разі звільнення.

Компенсацію за невикористані дні додаткової відпустки на дітей працедавець повинен виплатити в день звільнення працівника.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.