newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Garmin випустила смарт-годинник з автономністю до 65 днів (фото, відео)

Компанія Garmin представила новий смарт-годинник Enduro, ключовою особливістю яких став значний час роботи без підзарядки. Крім того, гаджет в міцному корпусі із захистом від води обзавівся вбудованим модулем GPS і пристойним набором датчиків для моніторингу здоров’я власника.

Фішка Garmin Enduro – наявність вбудованого в захисне скло сонячного елемента живлення на додаток до штатного акумулятора. За запевненням виробника, автономність моделі при використанні в ясну погоду становить до 65 днів, в режимі максимальної продуктивності — до 300 годин, а при активації модуля GPS — до 80 годин.


Фото: Garmin

Розумний годинник отримав круглий металевий корпус із захистом від води за стандартом 10ATM і оснащений 1,4-дюймовим OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 280х280 пікселів. Вага пристрою в сталевому корпусі становить 72 грами, в титановому — 58 грамів.

Новинка підтримує режим моніторингу якості сну і широкий набір функцій для відстеження стану здоров’я власника, вимірюючи частоту пульсу і дихання, а також рівень стресу і вмісту кисню в крові. Смарт-годинник сумісний з пристроями під управлінням iOS і Android.

Вартість Garmin Enduro в сталевому корпусі становить $800, в титановому — $900.