newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Венедіктова заявила про “злив” у справі ПриватБанку

Венедіктова заявила про злив у справі ПриватБанку

Фото: НАБУ

Затримання топ-менеджера ПриватБанку в аеропорту Бориспіль

Свідки в справі ПриватБанку відсьогодні стали підозрюваними, зазначила Ірина Венедіктова.

 

Топ-фігурант справи ПриватБанку намагався втекти в Австрію після “зливу” інформації з Офісу генерального прокурора. Цей факт буде розслідуватися. Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 22 лютого.

 

“Дізналася про надзвичайно важливу новину – ми з вами вже звикли до того, що іноді чіткі плани правоохоронців “зливаються”, що стане темою, я впевнена, окремого розслідування цього разу”, – написала генпрокурор.

 

Венедіктова зазначила, що про підготовку підозри колишньому топ-менеджеру Банку знало дуже вузьке коло осіб.

 

“Це не завадило пану, який на той час працював першим заступником голови правління ПриватБанку, у якийсь дивовижний спосіб замовити чартерний рейс до Відня, перебуваючи в Дніпрі. Завдяки нашим спільним діям літак здійснив посадку в Борисполі. Фініта”, – додала Венедіктова.

 

Вона додала, що підозри в справі ПриватБанку підписані кільком колишнім топ-менеджерам.

 

“Підпис під підозрами колишнім топ-менеджерам ПриватБанку – мій”, – зазначила вона і підкреслила, що свідки в справі ПриватБанку відсьогодні перетворилися на підозрюваних.

 

Раніше в понеділок Корреспондент.net повідомив, що в Борисполі посадили літак і збираються заарештувати одного з топ-фігурантів у справі ПриватБанку.