newspaper.com.ua

Просто ще один сайт на WordPress

Зеленський пообіцяв ремонт мостів, доріг і портів

Зеленський пообіцяв ремонт мостів, доріг і портів

Фото: president.gov.ua

Зеленський на форумі Україна 30

Глава держави розповів про п’ять напрямків інфраструктурного розвитку України, серед яких дороги, авіасполучення, порти та індустріальні парки.

Президент Володимир Зеленський заявив, що в наступні три роки планується реставрація замків і старих театрів, а також будівництво доріг і мостів. Про це він розповів в понеділок, 22 лютого, під час виступу на відкритті форуму Україна 30. Інфраструктура.

“У цьому році ми почали програму Велика реставрація. Йдеться про відновлення українських замків, українських музеїв, наших театрів, інших перлин нашої історичної і культурної спадщини. За три наступні роки буде відреставровано близько 150 таких об’єктів по всій Україні”, – сказав Зеленський.

Глава держави також повідомив про інші інфраструктурні напрямки роботи.

За його словами, за перший рік реалізації проекту Велике будівництво в Україні проклали і відремонтували 6,5 тис. км доріг, з них 4 тисячі км доріг державного значення та 2,5 тис. км – місцевих доріг. Зеленський зазначив, що серед планів – побудувати об’їзну дорогу навколо Києва.

Другий напрямок – відновлення мостів. За словами Зеленського, в 2020 році в країні відновлено або побудовано 216 мостів і мостових переходів.

Третій напрям – залізниця: нові вагони для Укрзалізниці, удосконалення та оновлення маршрутів.

Четвертий напрямок – авіасполучення. За словами Зеленського, планується розвиток регіональних аеропортів в 16 містах України, зокрема в Ужгороді та Полтаві.

П’ятий напрям стосується морів і річок, а також концесії портів. Президент зазначив, що закон про внутрішній водний транспорт повинен перезапустити водне сполучення.

Також в планах – розвиток індустріальних парків. За словами Зеленського, зараз існує 46 індустріальних парків, але більшість з них – на папері.

Раніше повідомлялося про шість проектів будівництва концесійних доріг загальною протяжністю 1400 км.

Кабмін має намір перезапустити індустріальні парки


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet